«Хотіли піти з ним гуляти, а йду до нього на похорон», – дівчина про загибель друга

19.07.2018

Location icon м. Маківка Донецької області


30 березня медіа поширили інформацію про смерть 18-річного студента ПТУ № 142 в місті Макіївка Донецької області. У «Міністерстві внутрішніх справ ДНР» після шквалу емоцій рідних і друзів пояснили, що трапилося.

«У Кіровському РВ із міського ПТУ №125 надійшов лист із проханням провести профілактичну роботу зі студентом Владиславом Гіневичем, який систематично прогулював заняття. У результаті з’ясувалося, що хлопець регулярно вживає наркотики. Під час бесіди він втратив свідомість».

Чи міг молодий хлопець отак раптово втратити свідомість – можна лише здогадуватися, оскільки подробиць уже ніхто не дізнається. Однак зрозуміло, що від звичайної розмови набряк головного мозку не настає. А саме сильний набряк став, за оцінкою бригади лікарів, причиною летального випадку.

Нові факти відкриваються з дописів на сторінках людей із найближчого оточення загиблого у соціальних мережах.

«Я щойно прийшла із похорону. Зовнішній вигляд: було помітно, що його душили пакетом,  зламаний ніс, глибокий розріз на губі, пальці сині, оскільки був крововилив, переламаний хребет і величезна западина на голові. Сьогодні хотіли піти гуляти, а в результаті я йшла на його похорон», – написала подруга загиблого у себе на сторінці в соцмережі.  

Про обставини того фатального вечора виховання розповіла і мати загиблого, яку разом із «неслухняним» сином викликали у відділок. Жінку залишили чекати на порозі установи близько шести годин. І лише з приїздом карети швидкої допомоги матір запідозрила найгірше. Після цього один зі співробітників відділку вийшов до жінки: «Ви – Гіневич? Ваш син помер».

Катування і жорстоке поводження – непоодинокі випадки у Кіровському відділку міліції в «ДНР». Це підтверджують свідчення жінки, у якої там жорстоко побили чоловіка: «Мого чоловіка били у Кіровському, і не тільки його, вибивали свідчення, він тиждень весь синій був, ковтати не міг, кадик весь відбили, по голові, по ногах металопластиковою трубою», – написала в коментарях до посту про загибель 18-річного юнака Надія Котик. До того ж, за її словами, чоловіка змусили підписати також чисті аркуші, які потім у суді перетворили на підписку про невиїзд, – що вчергове підтверджує цілковите безправ’я у відділку.

«Правоохоронні органи» Макіївки мають свої правила поводження з правопорушниками, а тим часом друзі і одногрупники Владислава побиваються за загиблим однолітком: «Сьогодні вбили нашого найкращого друга. Саме в міліції вбили. У зеленій футболці. Звуть Влад Гіневич. 18 років хлопцю. Саме вбили, не нещасний випадок. Нелюди. Мати залишилася сама ...Дубинкою по голові, і він мертвий.. А що нам робити... Забрали людину. А нам страждати. Ми не знаємо, що робити і до кого звертатися. Макіївко, не мовчи"

Останні новини

Перший рік повномасштабного вторгнення в огляді експертів СЦГІ

Протягом 2022 року команда Східноукраїнського центру громадських ініціатив продовжувала роботу, розпочату ще 2014 року, зі збору док...

9-й місяць війни в огляді експертів СЦГІ

Умисні вбивства й катування цивільних, сексуальне насильство та умисні напади на цивільне населення та цивільні об’єкти - це далеко ...

8-й місяць війни в огляді експертів СЦГІ

Російські військовослужбовці на території України продовжують ігнорувати норми міжнародного права. Зокрема, в жовтні експертами Схід...

Контакти

(063) 640 96 40
(044) 578 14 38
jfpcoalition (at) gmail.com
Київ, 04060, вул. Ризька, 73-Г