«Хотіли піти з ним гуляти, а йду до нього на похорон», – дівчина про загибель друга

19.07.2018

Location icon м. Маківка Донецької області


30 березня медіа поширили інформацію про смерть 18-річного студента ПТУ № 142 в місті Макіївка Донецької області. У «Міністерстві внутрішніх справ ДНР» після шквалу емоцій рідних і друзів пояснили, що трапилося.

«У Кіровському РВ із міського ПТУ №125 надійшов лист із проханням провести профілактичну роботу зі студентом Владиславом Гіневичем, який систематично прогулював заняття. У результаті з’ясувалося, що хлопець регулярно вживає наркотики. Під час бесіди він втратив свідомість».

Чи міг молодий хлопець отак раптово втратити свідомість – можна лише здогадуватися, оскільки подробиць уже ніхто не дізнається. Однак зрозуміло, що від звичайної розмови набряк головного мозку не настає. А саме сильний набряк став, за оцінкою бригади лікарів, причиною летального випадку.

Нові факти відкриваються з дописів на сторінках людей із найближчого оточення загиблого у соціальних мережах.

«Я щойно прийшла із похорону. Зовнішній вигляд: було помітно, що його душили пакетом,  зламаний ніс, глибокий розріз на губі, пальці сині, оскільки був крововилив, переламаний хребет і величезна западина на голові. Сьогодні хотіли піти гуляти, а в результаті я йшла на його похорон», – написала подруга загиблого у себе на сторінці в соцмережі.  

Про обставини того фатального вечора виховання розповіла і мати загиблого, яку разом із «неслухняним» сином викликали у відділок. Жінку залишили чекати на порозі установи близько шести годин. І лише з приїздом карети швидкої допомоги матір запідозрила найгірше. Після цього один зі співробітників відділку вийшов до жінки: «Ви – Гіневич? Ваш син помер».

Катування і жорстоке поводження – непоодинокі випадки у Кіровському відділку міліції в «ДНР». Це підтверджують свідчення жінки, у якої там жорстоко побили чоловіка: «Мого чоловіка били у Кіровському, і не тільки його, вибивали свідчення, він тиждень весь синій був, ковтати не міг, кадик весь відбили, по голові, по ногах металопластиковою трубою», – написала в коментарях до посту про загибель 18-річного юнака Надія Котик. До того ж, за її словами, чоловіка змусили підписати також чисті аркуші, які потім у суді перетворили на підписку про невиїзд, – що вчергове підтверджує цілковите безправ’я у відділку.

«Правоохоронні органи» Макіївки мають свої правила поводження з правопорушниками, а тим часом друзі і одногрупники Владислава побиваються за загиблим однолітком: «Сьогодні вбили нашого найкращого друга. Саме в міліції вбили. У зеленій футболці. Звуть Влад Гіневич. 18 років хлопцю. Саме вбили, не нещасний випадок. Нелюди. Мати залишилася сама ...Дубинкою по голові, і він мертвий.. А що нам робити... Забрали людину. А нам страждати. Ми не знаємо, що робити і до кого звертатися. Макіївко, не мовчи"

Останні новини

Ізоляція

Прокуратура заочно оголосила підозру керівнику «концтабору» в «Ізоляції»: чи йде мова про «Палича», не уточнюється

29 жовтня Прокуратура Донецької області оголосила заочну підозру керівнику підпільної в’язниці «Ізоляція». Про це повідомив відділ ...

Акція протесту "Нагадай про кожного", м. Київ

В Києві та інших містах пройшла акція на підтримку полонених та зниклих безвісти. Серед вимог — прийняття законів про статус полонених та воєнні злочини

10 жовтня в Києві та інших містах пройшла акція на підтримку полонених та зниклих безвісти «Нагадай про кожного».  Про це повідомляє...

Правозахисники та колишні полонені вимагали від Верховної Ради ухвалити закон про воєнних злочинців

Фото: Суспільне 15 вересня під Верховною Радою України відбулася акція з вимогою прийняти законопроект №2698 «Про внесення змін до ...

Контакти

(063) 640 96 40
(044) 578 14 38
jfpcoalition (at) gmail.com
Київ, 04060, вул. Ризька, 73-Г