Тюрми Краматорська: Ювелірний завод

07.03.2016

Location icon вулиця Шкадінова, 15, Краматорськ, Донецька область, Україна


Краматорськ був окупований бойовиками «ДНР» з 12 квітня до 5 липня 2014 року. Двоповерхова будівля ювелірного підприємства на вулиці Шкадінова використовувалася як база. У невеличкому підвалі цього будинку тримали в’язнів.

За описами постраждалих, цей підвал був невеликий, сирий та смердючий, бо там проходила каналізація.

Багатьох людей кидали «на підвал» за пияцтво, порушення громадського порядку. Їх зазвичай били та відпускали на ранок. Були затримані ті, яких підозрювали у приналежності до проукраїнських рухів або допомозі українській армії. Їх могли протримати довше і відпускали, коли просто набридало з ними возитися.

Усіх, кого приводили, усіх для профілактики били. Всі вони йшли наступного дня, тобто ввечері приводили, вранці я їх уже не бачив.

Була людина, яка спеціально займалася допитами і катуваннями — чоловік на прізвисько «Туман». Людей били та застосовували психологічні тортури.

Деяких в’язнів використовували на примусових роботах — змушували прибирати, мити підлогу, мити автівки, чистити картоплю на кухні.

Затриманих годували двічі на день, здебільшого «мівіною». Для справляння потреб виводили. При підвалі була медсестра, вона могла надати просту допомогу, таку як вколоти антибіотик або дати якихось ліків.

Останні новини

В «ДНР» на 10,5 років виправної колонії засудили жительку Макіївки нібито за шпіонаж

В так званій ДНР незаконно затримали та засудили на 10 років та 6 місяців ув’язнення в виправній колонії жительку Макіївки. Про це ...

Держава більше декларує, ніж підтримує громадян, які отримали інвалідність внаслідок війни на Донбасі, - результати дослідження

Політика держави з підтримки осіб з інвалідністю, отриманої в результаті воєнних дій на Донбасі, є значною мірою декларативною. До ...

В Казахстані на 4,5 роки посадили учасника НЗФ на Донбасі. РФ відмовилася надавати найманцю тимчасовий прихисток

Євгеній Щербак Фото: Facebook Сергій Шаргунов В Казахстані на 4,5 років в’язниці засудили Євгенія Щербака за найманство у складі НЗФ...

Контакти

(063) 640 96 40
(044) 578 14 38
jfpcoalition (at) gmail.com
Київ, 04060, вул. Ризька, 73-Г