Тюрми Краматорська: Ювелірний завод

07.03.2016

Location icon вулиця Шкадінова, 15, Краматорськ, Донецька область, Україна


Краматорськ був окупований бойовиками «ДНР» з 12 квітня до 5 липня 2014 року. Двоповерхова будівля ювелірного підприємства на вулиці Шкадінова використовувалася як база. У невеличкому підвалі цього будинку тримали в’язнів.

За описами постраждалих, цей підвал був невеликий, сирий та смердючий, бо там проходила каналізація.

Багатьох людей кидали «на підвал» за пияцтво, порушення громадського порядку. Їх зазвичай били та відпускали на ранок. Були затримані ті, яких підозрювали у приналежності до проукраїнських рухів або допомозі українській армії. Їх могли протримати довше і відпускали, коли просто набридало з ними возитися.

Усіх, кого приводили, усіх для профілактики били. Всі вони йшли наступного дня, тобто ввечері приводили, вранці я їх уже не бачив.

Була людина, яка спеціально займалася допитами і катуваннями — чоловік на прізвисько «Туман». Людей били та застосовували психологічні тортури.

Деяких в’язнів використовували на примусових роботах — змушували прибирати, мити підлогу, мити автівки, чистити картоплю на кухні.

Затриманих годували двічі на день, здебільшого «мівіною». Для справляння потреб виводили. При підвалі була медсестра, вона могла надати просту допомогу, таку як вколоти антибіотик або дати якихось ліків.

Останні новини

Дмитро Піндюрін

СБУ оголосила в розшук учасника НЗФ, причетного до функціонування незаконного місця несвободи в м.Брянка

18 січня Служба безпеки України повідомила, що оголосила в розшук учасника незаконних збройних формувань так званої «ЛНР». Судячи з...

Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду вважає, що суд в Гаазі має підстави розпочати розслідування злочинів на Сході Україні та в Криму

Прокурор Міжнародного кримінального суду Фату Бенсуда заявила, що за результатами попереднього аналізу злочинів, вчинених під час зб...

ЄСПЛ

ЄСПЛ приєднав до позову України проти Росії по Донбасу справи щодо MH17 та вивезення українських дітей до РФ

Велика палата Європейського суду з прав людини ухвалила приєднати до позову України проти Росії, який стосується агресії на Донбасі,...

Контакти

(063) 640 96 40
(044) 578 14 38
jfpcoalition (at) gmail.com
Київ, 04060, вул. Ризька, 73-Г