У батальйоні «Торнадо» чоловіків катували електрошокерами і ґвалтували

23.02.2017

Location icon вул. Донецька, 122, м. Привілля, Луганська область


У підвалі школи №32 у м. Привілля бійці батальйону «Торнадо» «Моджахед» і «Бізон» катували невідомого чоловіка електрошокерами. Про це під час закритого засідання суду 2 серпня 2016 року розповів свідок.

За інструмент для тортур «торнадівцям» правив генератор польового телефону.

«Там був генератор в ньому, вони обертали ручку і оголеними дротами підключали до різних частин тіла. До калитки, до ніг, до різних частин тіла, до спини»

 – згадує потерпілий.

Після того, як електрошокери розрядилися, комбат «Торнадо» Руслан Онищенко наказав своїм підлеглим зґвалтувати С. Юрченко у збоченій формі.

«Руслан Онищенко наказав засунути в рот і в анус Юрченко статевий орган. Мені він наказав засунути ... я був біля голови. «Пальчик» був з іншого боку»

– розповідає звинувачений Шевченко.

За його словами, він був змушений коритися через загрозу смерті.

«Ми встали, і Руслан Онищенко сказав, щоб ми його зґвалтували. Я сказав Русланові, що я цього робити не буду. «Моджахед» спрямував на мене дуло автомата і сказав: «Зараз ми тебе розстріляємо». Я реально сприйняв цю загрозу вбивства і вчинив, як сказав Руслан Онищенко»

 – каже «торнадівець».

Якщо вам відома інформація про порушення прав людини на Донбасі, будь ласка, повідомляйте про це через спеціальну захищену форму на нашому сайті. Без вашої письмової згоди Коаліція не буде публікувати і не буде передавати отриманої інформації третім особам.

Останні новини

Перший рік повномасштабного вторгнення в огляді експертів СЦГІ

Протягом 2022 року команда Східноукраїнського центру громадських ініціатив продовжувала роботу, розпочату ще 2014 року, зі збору док...

9-й місяць війни в огляді експертів СЦГІ

Умисні вбивства й катування цивільних, сексуальне насильство та умисні напади на цивільне населення та цивільні об’єкти - це далеко ...

8-й місяць війни в огляді експертів СЦГІ

Російські військовослужбовці на території України продовжують ігнорувати норми міжнародного права. Зокрема, в жовтні експертами Схід...

Контакти

(063) 640 96 40
(044) 578 14 38
jfpcoalition (at) gmail.com
Київ, 04060, вул. Ризька, 73-Г