Тюрми і катівні Донецка: СБУ

Персонал

Perpetrator

«Адреналін»

Опис, згідно з різними свідченнями:

...Охоронцями керував чоловік з позивним «Адреналін» – високий, чорнявий, молодий (32-35 років), в окулярах, на ту пору кульгав, у військовій формі, з пістолетом.

...Начальник охорони. Позивний «Адреналін». Худий, широкоплечій. 24-25 років. Зріст біля 186 см. Русий. Особливі прикмети відсутні.

...Мене катував терорист «Адреналін». Він стріляв в мене з пневматичного пістолета в ліву руку, спину і кість правої руки. Кулі залишилися в моєму тілі.

Perpetrator

Едік, «Слідчий»

Едік, ще його називали «Слідчий» або «Слідак».

Низького зросту, приблизно 160 см, лисий, в окулярах, вік 40-45 років. Ходив у камуфляжній формі з оранжево-чорною стрічкою, при собі мав ПМ.

З його слів він проживає в Донецьку, має там дружину. Було схоже, що він працівник СБУ у Донецькій області, бо він дуже добре орієнтувався у будівлі.

Він сидів у 21 кабінеті на першому поверсі.

Perpetrator

«Кощей»

«Високий худий чоловік, приблизно 50 років, розмовляв російською мовою, мені здається – місцевий, позивний «Кощей» (через місяць нашого там перебування розповідали, що його свої ж «посадили»). Цей «Кощей» змусив зняти шнурівки, звʼязав з них петлю і пообіцяв мене повісити на ній, якщо я не розповім те, що йому потрібно».

Perpetrator

«Батон»

Охоронець. Акцент місцевий. Повний. 22-25 років. Зріст біля 175 см. Русий. На обличчі шрам.

Perpetrator

«Пелікан»

Охоронець. Позивний «Пелікан».

«Повний. 40-45 років. Зріст біля 175 см. Русий. Він не знущався з нас, а ходив до нас як на роботу».

Останні новини

Правозахисники та колишні полонені вимагали від Верховної Ради ухвалити закон про воєнних злочинців

Фото: Суспільне 15 вересня під Верховною Радою України відбулася акція з вимогою прийняти законопроект №2698 «Про внесення змін до ...

Результати опитування

53% українців вважає, що до кримінальної відповідальності за співпрацю з органами «ДНР» та «ЛНР» мають бути притягнені лише винні у воєнних злочинах, - результати опитування

  53% українців вважають, притягнутими до кримінальної відповідальності за співпрацю з органами влади так званих «ДНР»/ «ЛНР» мають ...

Офіс Генерального прокурора

На Донбасі в складі НЗФ воюють понад 100 найманців з 30 країн, - Офіс Генерального прокурора

На Донбасі на боці незаконних збройних формувань воюють понад 100 найманців з більш як 30 країн. Про це заступник генпрокурора Гюндю...

Контакти

(063) 640 96 40
(044) 578 14 38
jfpcoalition (at) gmail.com
Київ, 04060, вул. Ризька, 73-Г