Тюрми і катівні Донецка: СБУ

Персонал

Perpetrator

«Адреналін»

Опис, згідно з різними свідченнями:

...Охоронцями керував чоловік з позивним «Адреналін» – високий, чорнявий, молодий (32-35 років), в окулярах, на ту пору кульгав, у військовій формі, з пістолетом.

...Начальник охорони. Позивний «Адреналін». Худий, широкоплечій. 24-25 років. Зріст біля 186 см. Русий. Особливі прикмети відсутні.

...Мене катував терорист «Адреналін». Він стріляв в мене з пневматичного пістолета в ліву руку, спину і кість правої руки. Кулі залишилися в моєму тілі.

Perpetrator

Едік, «Слідчий»

Едік, ще його називали «Слідчий» або «Слідак».

Низького зросту, приблизно 160 см, лисий, в окулярах, вік 40-45 років. Ходив у камуфляжній формі з оранжево-чорною стрічкою, при собі мав ПМ.

З його слів він проживає в Донецьку, має там дружину. Було схоже, що він працівник СБУ у Донецькій області, бо він дуже добре орієнтувався у будівлі.

Він сидів у 21 кабінеті на першому поверсі.

Perpetrator

«Кощей»

«Високий худий чоловік, приблизно 50 років, розмовляв російською мовою, мені здається – місцевий, позивний «Кощей» (через місяць нашого там перебування розповідали, що його свої ж «посадили»). Цей «Кощей» змусив зняти шнурівки, звʼязав з них петлю і пообіцяв мене повісити на ній, якщо я не розповім те, що йому потрібно».

Perpetrator

«Батон»

Охоронець. Акцент місцевий. Повний. 22-25 років. Зріст біля 175 см. Русий. На обличчі шрам.

Perpetrator

«Пелікан»

Охоронець. Позивний «Пелікан».

«Повний. 40-45 років. Зріст біля 175 см. Русий. Він не знущався з нас, а ходив до нас як на роботу».

Останні новини

Дмитро Піндюрін

СБУ оголосила в розшук учасника НЗФ, причетного до функціонування незаконного місця несвободи в м.Брянка

18 січня Служба безпеки України повідомила, що оголосила в розшук учасника незаконних збройних формувань так званої «ЛНР». Судячи з...

Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду вважає, що суд в Гаазі має підстави розпочати розслідування злочинів на Сході Україні та в Криму

Прокурор Міжнародного кримінального суду Фату Бенсуда заявила, що за результатами попереднього аналізу злочинів, вчинених під час зб...

ЄСПЛ

ЄСПЛ приєднав до позову України проти Росії по Донбасу справи щодо MH17 та вивезення українських дітей до РФ

Велика палата Європейського суду з прав людини ухвалила приєднати до позову України проти Росії, який стосується агресії на Донбасі,...

Контакти

(063) 640 96 40
(044) 578 14 38
jfpcoalition (at) gmail.com
Київ, 04060, вул. Ризька, 73-Г