Тюрми та катівні Слов’янська: Підвал СБУ

Персонал

1399015636 w1 ukraine a 20140428

В’ячеслав Пономарьов

Народився 1965 року у Слов’янську. 13 квітня 2014 року, після захоплення міста бойовиками «ДНР», проголосив себе «народним мером». 10 червня 2014 року проти Пономарьова був здійснений «переворот». Ігор Гіркін заарештував його, а новим «народним мером» поставив самопроголошеного керівника соціального захисту міста Володимира Павленка.

%d0%bd%d0%be%d1%81%d0%be%d0%b2

Віктор Аносов, «Нос»

Комендант служби безпеки Слов’янська. Був начальником в’язниці у слов’янському СБУ.

Народився 31.10.1965.

Нагороджений медаллю "За захист Криму 2014".

Зарахований Канадою та ЄС до санкційного списку.

55b70f02bac73 39 3

Ігор Стрєлков (Гіркин), «Стрєлок»

Громадянин Росії, москвич, 1970 року народження. Монархіст, цікавився військовою реконструкцією Білого руху.

До анексії Криму та війни в Україні брав участь у війні у Придністров’ї (1992) на боці сепаратистів «ПМР» та у боснійській війні (1992-1995) на боці сербів. Був співробітником ФСБ Росії.

Причетний до захоплення Верховної ради АР Крим, керівник російського диверсійного угруповання у Слов'янську, «міністр оборони ДНР». У серпні 2014 року повернувся до Росії. В інтерв’ю російським ЗМІ заявив, що саме його загін розпочав збройне протистояння на Донбасі: «Спусковой крючок войны все-таки нажал я».

Porebriki12a

Едік Пітерський

Із Харкова. Колишній член націоналістичного бійцівського клубу «Оплот». Близько 40 років.

Віталій Ковальчук: «Він заходив до нас часто, розказував, скільки людей вбиває, зі мною полєміку розводив. Я з ним потім спілкувався як мужик з мужиком. Було таке, що він заходив: «Ну як воно?» – «Та нормально, не гірше, ніж у вас». Вони ще постійно хотіли стріляти мене. Він: «Віталій, коли ми тебе вже розстріляєм?» Я: «Так що вам іще? Он стінка, стали, розстріляли» Він: «Та так же нецікаво. Треба якось пустити бігати, а ми вас постріляємо». Він позадовбував, посміявся і пішов. Він відносився до тих, хто не боявся смерті, йому було все одно на деякі речі, але він хотів отримати насолоду від війни. Йому подобалася війна, катування, допити. І він умів проводити допити. Розказував, як треба допитувати. Я: «Дякую, що розповів. Будеш у мене в полоні, я тобі таке зроблю».

O 00172530 a 00023452

Ігор Бєзлер, «Бєс»

Народився 1965 року у Сімфереполі. Проходив службу у підрозділах ГРУ Генштабу Збройних сил РФ. Має російське громадянство, а з 2003 року - дозвіл на постійне проживання в Україні, жив у Горлівці. У 2014 році брав участь у захопленні військових частин у Криму, захоплював управління СБУ у Донецьку та відділок МВС у Горлівці.

За свідченням журналіста Євгена Гапича, саме за вказівкою Бєзлера, того затримали в Горлівці та відправили до Слов’янська, на підвал СБУ.

Perpetrator

Олександр Чернишов, «Санич»

Місцевий, зі Слов’янська. За словами деяких свідків, був комендантом підвалу СБУ.

Останні новини

Дмитро Піндюрін

СБУ оголосила в розшук учасника НЗФ, причетного до функціонування незаконного місця несвободи в м.Брянка

18 січня Служба безпеки України повідомила, що оголосила в розшук учасника незаконних збройних формувань так званої «ЛНР». Судячи з...

Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду вважає, що суд в Гаазі має підстави розпочати розслідування злочинів на Сході Україні та в Криму

Прокурор Міжнародного кримінального суду Фату Бенсуда заявила, що за результатами попереднього аналізу злочинів, вчинених під час зб...

ЄСПЛ

ЄСПЛ приєднав до позову України проти Росії по Донбасу справи щодо MH17 та вивезення українських дітей до РФ

Велика палата Європейського суду з прав людини ухвалила приєднати до позову України проти Росії, який стосується агресії на Донбасі,...

Контакти

(063) 640 96 40
(044) 578 14 38
jfpcoalition (at) gmail.com
Київ, 04060, вул. Ризька, 73-Г