Незаконне позбавлення волі замість ліків:  фельдшер згадав, як приїхав у лікарню за гуманітарною допомогою

25.11.2019

Location icon м. Новоазовськ, Донецька область


Олександра Павлова, фельдшера родом з селища Павлопіль Донецької області незаконно затримали працівники «МДБ «ДНР» в лікарні Новоазовська, коли він приїхав за медикаментами для поранених. Про це чоловік розповів в інтерв’ю UATV.

З Новоазовська Олександру подзвонив знайомий лікар, який сказав, що поділиться ліками, які надіслав Червоний Хрест.

«З дружиною поїхали в Новоазовськ за гуманітарною допомогою – отримати медикаменти. Сталося так, що затримало мене там, на території лікарні, «МДБ»ДНР. Разом з дружиною», - згадує постраждалий.

Дружину Олександра випустили через добу, а чоловік потрапив в Донецьке СІЗО.

Олександр згадує, що в кімнаті метр на два тримали по 12 людей, не було опалення. Чоловіка погано годували та часто били. В полоні в нього почалися проблеми зі спиною, наразі він потребує операції.

Чоловіка обіцяли відпустити, якщо підпише звинувачення у зберіганні бойових гранат і шпигунстві на користь України, але він відмовився.

В незаконному ув’язненні Олександр провів 2,5 роки та був звільнений під час обміну в 2017 році.

Раніше Східноукраїнський центр громадських ініціатив та інші організації-члени Правозахисної Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі» повідомляли, що у незаконних місцях несвободи в «ДНР» і «ЛНР» полоненим не надавали медичної допомоги.

Якщо вам відома інформація про порушення прав людини в ході війни на Донбасі, будь ласка, повідомляйте про це через спеціальну захищену форму на нашому сайті. Без вашої письмової згоди Коаліція не буде публікувати або передавати отриманої інформації третім особам.

Останні новини

В «ДНР» на 10,5 років виправної колонії засудили жительку Макіївки нібито за шпіонаж

В так званій ДНР незаконно затримали та засудили на 10 років та 6 місяців ув’язнення в виправній колонії жительку Макіївки. Про це ...

Держава більше декларує, ніж підтримує громадян, які отримали інвалідність внаслідок війни на Донбасі, - результати дослідження

Політика держави з підтримки осіб з інвалідністю, отриманої в результаті воєнних дій на Донбасі, є значною мірою декларативною. До ...

В Казахстані на 4,5 роки посадили учасника НЗФ на Донбасі. РФ відмовилася надавати найманцю тимчасовий прихисток

Євгеній Щербак Фото: Facebook Сергій Шаргунов В Казахстані на 4,5 років в’язниці засудили Євгенія Щербака за найманство у складі НЗФ...

Контакти

(063) 640 96 40
(044) 578 14 38
jfpcoalition (at) gmail.com
Київ, 04060, вул. Ризька, 73-Г