Звіт Управління Верховного комісара ООН з прав людини щодо ситуації з правами людини в Україні
Моніторинговою місією ООН з прав людини 19 березня 2018 року було презентовано звіт про ситуацію з порушенням прав людини в Україні. У звіті охоплено період із 16 листопада 2017 року по 15 лютого 2018 року. Автори дослідження надали факти системного порушення прав людини в Україні і закликають притягнути винних в скоєнні порушень до відповідальності за їхні дії і забезпечити правосуддя для жертв.
ЗавантажитиДоповідь щодо ситуації з правами людини в Україні 16 травня – 15 серпня 2019 року
Це двадцять сьома доповідь Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй з прав людини (УВКПЛ) щодо ситуації з правами людини в Україні охоплює період з 16 травня до 15 серпня 2019 року. Вона підготовлена за результатами роботи Моніторингової місії Організації Об’єднаних Націй з прав людини в Україні (ММПЛУ).
ЗавантажитиПро доповідь Amnesty International і Human Rights Watch (AI-HRW) (рос.)
Аналіз доповіді Amnesty International і Human Rights Watch (AI-HRW) "Вас не існує". Підготовлено правозахисною організацією "Донецький Меморіал"
ЗавантажитиДоповідь щодо ситуації з правами людини в Україні 16 листопада 2019 - 15 лютого 2020
Ця двадцять дев’ята доповідь Управління Верховного Комісара Організації Об’єднаних Націй з прав людини (УВКПЛ) щодо ситуації з правами людини в Україні охоплює період з 16 листопада 2019 року до 15 лютого 2020 року. Вона підготовлена за результатами роботи Моніторингової місії Організації Об'єднаних Націй з прав людини в Україні (ММПЛУ).
ЗавантажитиДоповідь щодо ситуації з правами людини в Україні 16 серпня – 15 листопада 2019 року
Ця двадцять восьма доповідь Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) щодо ситуації з правами людини в Україні охоплює період з 16 серпня до 15 листопада 2019 року. Вона підготовлена за результатами роботи Моніторингової місії Організації Об'єднаних Націй з прав людини в Україні (ММПЛУ).
ЗавантажитиПРАВА ПОЗБАВЛЕНИХ ВОЛІ, ЯКІ УТРИМУЮТЬСЯ ПІД ВАРТОЮ В ОРДЛО
Публікація присвячена становищу в’язнів, які перебувають під вартою на непідконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей та були позбавлені свободи ще до початку збройного конфлікту. У доповіді аналізуються правовий статус та умови тримання в’язнів в ОРДЛО, порушення фундаментальних прав цієї категорії населення в ОРДЛО, розглядається проблема переведення в’язнів в установи на контрольованій урядом території, повідомляється про правову допомогу, надану окремим в’язням. Надаються рекомендації з метою покращення ситуації.
ЗавантажитиПравове свавілля в ОРДЛО
Звіт за результатами документування фактів порушень прав людини в окремих районах Донецької та Луганської областей
ЗавантажитиПро правозахисну місію на Донбасі
Харківська правозахисна група (далі ХПГ) спільно з німецькою неурядовою організацією «Європейський обмін» за участю представників неурядових організацій Російської Федерації та Німеччини за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини здійснила міжнародну місію з метою моніторингу дотримання прав людини в Донецькій і Луганській областей на територіях, які були повернуті під контроль української влади.
ЗавантажитиУГСПЛ: "Проблеми насильства за ознакою статі в зоні конфлікту"
Аспекти, що підлягали оцінці/завдання у сфері безпеки жінок на тимчасово непідконтрольній території: - Злочини проти статевої недоторканості (домагання, акти насильства); - Насильницьке утримання/захоплення; - Використання жінок/торгівля жінками з метою сексуальної експлуатації; - Жорстоке поводження з затриманими жінками; - Використання жінок та дітей у якості «живих щитів» чи «прикриття» при проведенні бойових дій.
Завантажити18 січня Служба безпеки України повідомила, що оголосила в розшук учасника незаконних збройних формувань так званої «ЛНР». Судячи з...
Прокурор Міжнародного кримінального суду Фату Бенсуда заявила, що за результатами попереднього аналізу злочинів, вчинених під час зб...
Велика палата Європейського суду з прав людини ухвалила приєднати до позову України проти Росії, який стосується агресії на Донбасі,...
(063) 640 96 40
(044) 578 14 38
jfpcoalition (at) gmail.com
Київ, 04060, вул. Ризька, 73-Г